Vedení podniku

Ulli Jensen

+49 351 27032 0

Ulli.Jensen@jp-maschinenbau.de

Vedení podniku

Frank Schicke

+49 351 27032 0

Frank.Schicke@jp-maschinenbau.de

Vedení podniku / export

Susanne Schicke

+49 351 27032 0

Susanne.Schicke@jp-maschinenbau.de

PRODEJ NĚMECKO

Falk Hahmann

+49 351 27032 30

Falk.Hahmann@jp-maschinenbau.de

PRODEJ ČESKÁ REPUBLIKA, POLSKO, RAKOUSKO, ŠVÝCARSKO

David Lippitsch

+49 351 27032 32

David.Lippitsch@jp-maschinenbau.de

Asistentka vedení podniku

Lisa Röhle

+49 351 27032 36

Lisa.Roehle@jp-maschinenbau.de

Vnitřní prodejní služba / marketing

Nadja Möschwitzer

+49 351 27032 34

Nadja.Moeschwitzer@jp-maschinenbau.de

DISTRIBUCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ / SERVIS

Frank Jähne

+49 351 27032 18

Frank.Jaehne@jp-maschinenbau.de

Distribuce náhradních dílů / servis

Elisabeth Dose

+49 351 27032 12

Elisabeth.Dose@jp-maschinenbau.de

Technický ředitel

Eric Breyer

+49 351 27032 42

Eric.Breyer@jp-maschinenbau.de

Účetnictví/personalistika

Maria Liehmann

+49 351 27032 19

Maria.Liehmann@jp-maschinenbau.de

Ředitel montáží / uvádění do provozu / servisu

Ricardo Fengler

+49 351 27032 49

Ricardo.Fengler@jp-maschinenbau.de

Ředitel zbožního hospodářství

Ronny Schölzel

+49 351 27032 13

Ronny.Schoelzel@jp-maschinenbau.de

Ředitel výroby dílů

Heiko Neubert

+49 351 27032 16

Heiko.Neubert@jp-maschinenbau.de

Přihlášení